LEGO® Scooby-Doo Haunted Isle

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 213.6 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
Scooby-Doo Haunted Isle IOS cihazınızda macera dolu anlar yaşayacağınız aksiyon macera oyundur.

Herkesin çocukluğunda mutlaka hayranı olduğu Scooby Doo ve arkadaşları üzerine kurulu olan Scooby-Doo Haunted Isle mobil oyununu IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek macera atılabilirsiniz. Asla yerine duramayan  Scooby Doo ve arkadaşları bu sefer de bulmuş oldukları bir harita doğrultusunda hazine peşinden gidecekler. 

Daphne, Velma, Shaggy veya Fred olarak oyuna dahil olun ve Scooby-Doo'nun LEGO anahtarının eksik parçalarını bulmasına yardım edin, kayıp hazineleri kurtarın, kötülüklerin maskesini kaldırın ve Haunted Isle'ın birçok gizemini çözün. Shaggy grubun en acımasız, en acımasız, en korkulu üyesi olabilir, ancak Scooby-Doo ile paylaştığı bağ onu kalın ve zayıf bir şekilde görüyor.

Tehlikenin ilk belirtisinde koşabilir, ancak arkadaşlarına yardım etmeye geldiğinde, her zaman işe girmeye hazırdır. Fred, Mystery Inc.'i bir arada tutan bir yapıştırıcıdır ve aklı, her zaman, peşinde oldukları canavarı iki ya da üç adım ötededir. Gizemleri bir satranç maçı olarak görüyor ve hiçbir şey onu hayaletler, vampirler, bogeymenler ve daha fazlasını yakalamak için dahi zeka ve ayrıntılı tuzakları planlamaktan daha mutlu yapıyor.

Cesur, güzel ve zeki, Daphne, Mystery Inc.'in en coşkulu üyesidir. Fotoğraf makinesi ve dizüstü bilgisayarı olmadan asla evden çıkmaz, çünkü bir gün ya ünlü bir gizemli yazar ya da araştırmacı gazeteci olmak ister.

 

LEGO® Scooby-Doo Haunted Isle indir
DİĞER SÜRÜMLER